Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nenajíždí.

Dobrý den.

mám takový problém že počítač někdy nejde ani zapnout. Jen se roztočí ventilátor a neděje se nic.

Pokud počítač výjimečně najede, objeví se hláška Ovladač grafické karty přestal odpovídat.
Navíc se objevují barevné mřížky místo oken.

Díky za rady

díky. ještě jsem po tom pátral, co má vlastně za střep - v dotazu důsledně píše pc.
nadpis je už moc vysoko.

takže tip podle toho chování: vadný měnič napájení na základní desce => její výměna = polovina zůstatkové ceny notebůů, to se už obvykle nevyplatí.
věci jako ebay samozřejmě existují, ale jít do toho by se mi nechtělo.