Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slovo "kondenzátor" jinak

Překládám hru Spreadstorm, https://store.steampowered.com/app/742380/Spreadstorm/, (hotovo 99,9%) a zasekl jsem se na slově "capacitor", v elektrikářském smyslu "kondenzátor". Problém spočívá v tom, že slovo musí mít maximálně 10 znaků, což "kondenzátor" o jeden znak překračuje.

Znáte nějaké srozumitelné synonymum? Napadl mě "kondík", ale to vypadá strašně, jde o relativně seriózní strategickou "elektrikářskou" hru.

Díky

kapacitor a hlavně rezistor prosazovali teoretici vyučující na vš, pravděpodobně za to dávno skončili v pekle.
ze života je kond - to je etalon. kondík používají jen tam, kde je víc času na práci.
(podle provedení: elyt, tantal, plast, svitek, keramika)
ženské při ručním osazování součástek používaly "čtvereček".

smd se neříká nijak, většina z těch co to dostanou do ruky nerozliší diodu/tranzistor od pasívních součástek.

Díky, nakonec jsem použil ten kapacitor (s tím, že v tutoriálu vysvětluji, že kapacitor = kondenzátor). Třeba přesvědčím devs, aby nepatrně zvětšili "virtuální chlíveček" na tento string, případně zmenšili font. Je to v enginu Unity.