Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze stahovat exe soubory

Zdravim.

Můj problém spočívá v tom, že mi nejdou z žádného webu stahovat soubory s příponou ".exe".Kdykoliv chci tento soubor stáhnout, zobrazí se mi hláška, že stahování bylo zablokováno v základně mém bezpečnostním nastavením.Nevěděl by někdo z Vás, jak tento problém vyřešit ? Pokud ano, děkuji za každou pomoc...

PS: Používám OS Windows XP a prohlížeš FF3.

Nastzavení tohoto je v nastavení internetu -->
IE -> nastavení -> Možnosti Internetu -> záložka Zabezpečení -> zóna Internet -> kliknout na vlastní úroveň... -> položka Spouštění aplikací a nedůvěryhodných souborů nastavit na Dotázat se...

M.