Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista - instalovani kopirky

Zdravim.pri instalovani kopirky,kterou sem chtel nainstalovat se mi pri konci instalace objevilo okno ve kterem bylo psane: ze se vyskytl zavazny problem,jednotka :I: neni platna,reseni problemu se zavaznou chybou a MSI.AiOSoftware jsou dostupne na support. Bohuzel sem nenasel zadne vyreseni,proto pisu sem a zadam nekoho o radu.Dekuji
Zmena predmetu, pôvodne: vista (MM..)

Takze dozvedeli sme sa ze mas Deskjet F2180, takze ak mas vistu 32bit tak skus stiahnut a nainstalovat toto
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os= 2093&lc=en&cc=cz&dlc=cs&product=3177562&lang=cs
"HP Deskjet Full Feature Software and Drivers"
ak mas vistu 64bit tak toto
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os= 2100&lc=en&cc=cz&dlc=cs&product=3177562&lang=cs#
"HP Deskjet Full Feature Software and Drivers"

Ak nevies aku mas vistu tak si to pozri v ovl.panely - system.

Predtym samozrejme to co si uz instaloval (alebo vsetko od HP) odinstalovat z pridat-ubrat programy. A tlaciaren strcit do PC az ked ta instalator k tomu vyzve, a cakat kym to dokonci, neplasit sa.

P.S. ak to neklapne tak chod na www.microsoft.com a skus najst ci tam nie je novsi windows installer, alebo chod len na update.microsoft.com a tam si daj najst zaplaty a updaty a naklikaj tam aj update pre windows installer.

P.S.2. a ak tam mas nejaky SW na virtualne mechaniky (alcohol, daemon) tak to preistotu vypni.

Inac ak to instalujes z CD a chce to restart, tak nechat CD v mechanike pocas toho restartu, vyberat az aspon minutu potom ako nabehol win po restarte :-)

vistu mam 32.nenaistalovalo mi to a otevrelo to okno ve kterem bylo
Now launching=X:\ hpzmsi01.exe list aoiproduct - I XXX - f
X:\DIVins ??.DAT
error message received: jednotka X:\ neni platna
X:\ dj_aio_software.msi failed with return code 1603 MSIInstal failed with 1603 for MSI AiOSoftware exit code=1603

Inac odinstaloval si predtym vsetko od HP z pridat/ubrat programy? A potom restart. Az potom skusat instalovat nanovo.

Ak ano a nepomohlo to tak na jednom fore pisu ze mas stiahnut toto 290301
a spustit tu utilitu a tam zmazat to co je podozrive (nejake nedokoncene HP instalacie) a restart a skusit instalovat tu tlaciaren znova.