Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2016/2019/365, import

Chtěl bych se zeptat těch, co používají tyhle verze Outlooku, jak je to s importem dat z dřívějších verzí Outlooku (konkrétně z 2003 a 2007). Zvažuji přechod, ale o data Outlooku (účty, všechny přijaté a odeslané e-maily, kontakty, kalendáře) samozřejmě nechci přijít.

Předpokládám, že mít najednou na PC dvě verze Outlooku nepůjde, abych to mohl - existuje-li nějaká zkušební verze - vyzkoušet. Snad ve virtuálu, ale zase se mi kvůli tomu moc nechce instalovat W7 do Virtualboxu.

Výstupem z Outlooku 2003/2007 je soubor *pst

Ideální by bylo info od někoho, kdo tohle absolvovat.
Díky

Já jsem měl souběžně Office 2007 a 2010 šlo to,ale při odinstalování verze 2007 se poškodila i instalace 2010 a zaboha nešla přeinstalovat. Pořád to házelo nějaké errory,že jsem musel přeinstalovat OS. Je to už dříve,před W10.

Absolvoval jsem 2007 -> 2013 a import i přímé otevření PST bylo bez problémů.
Měl jsem na počítači současně Outlook 2016 a 2013 a taky to fungovalo.
Pokud chceš testovat, tak ve VirtualBoxu si zapni snapshot, otestuj, co potřebuješ a pak ho zahoď. budeš to pak mít ve stavu jako před snapshotem.
Jinak funguje i to, že si zkopíruješ virtualboxí soubor HDD a po testování jej vrátíš zpět.