Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levná bluetooth sluchátka

Dobrý den,

požívám sluchátka QCY QY12, ale začíná se lámat ten spojovací kabel, tak hledám nějakou inspiraci na náhradu. Tak pokud používáte nějaké podobné nebo bez toho spojovacího kabelu ( ale ne ty napodobeniny AirPods, prostě bez té "tyčinky" co vede z toho sluchátka ) do 500 Kč, tak budu rád za jakýkoliv tip.

Předem děkuji za odpověď.

Muzou mit sluchatka na blutooth do 500Kc dobry zvuk?

Ja si pred casem koupil MEE audio X6 Plus za 1400 a v podstate podvod a na Musikeru uz si nikdy nic nekoupim, ta firma je pro me zcela neduveryhodna, ac ji tady nekteri doporucuji. Tak otresnej zvuk jste jeste nikdy neslyseli. Vydrz mirne pod 2 hodiny je taky dost na nic, ale bral jsem to jako omezeni bezdratu. Potreboval bych teda taky bezdrat sluchatka, ale bojim se uz cokoli koupit.

Ted mi rikal znamy, ze jsou dobre tyhlety:

https://www.czc.cz/skullcandy-method-wireless-modra/225054/produkt

no ale jsou za 1650Kc, coz je teda dost penez. Zvuk pry na spunty vyborny a vydrzi 9 hodin, coz by byla parada.

Teda tazatelem pozadovanou cenu prekracuji nekolikanasobne, nicmene myslite, ze to bude mit opravdu lepsi zvuk nez co tu davate za tipy z Alliexpressu?

Musikeru uz si nikdy nic nekoupim, ta firma je pro me zcela neduveryhodna, ac ji tady nekteri doporucuji.

Tak to je koment jak prase,co má prodejce audiotechniky společnýho s kvalitou čehokoliv co se prodává ? :-D

Si máš snad dohledat recenze a když žádný nejsou tak prostě riskuješ i u studiovek každýmu zvuk nesedne a každej volí jiný třeba,jinak snad zboží se dá vrátit snad do 14 dnů nebo o tom snad nevíš ? :-)

Firma, ktera prodava naprosty smejd a reklamaci odmitne s tim, ze sluchatka nejsou rozbita, jen je to proste smejd, je neduveryhodna. Tady nemluvime o zadnych studiovkach, tady mluvime o tom, ze prodavaji sluchatka, jez jsou tragictejsi nez zdarma dodavana sluchatka ke starym Nokiim bundlovanym zdarma a ze byly opravdu strasne, jenze byly urcene na telefonovani a netvrdil o nich nikdo, ze to umi prehravat hudbu, coz neduveryhodny Musiker na svem webu u mnou zakoupenych sluchatek tvrdil, takze jedno vim jiste, u takovych podrazaku uz v zivote nic nekoupim!!!

Co chceš jako reklamovat ? Na to máš snad tu 14 lhůtu na vrácení zboží když nejseš spokojenej ,s tím by tě odpálkovali všude po ní, navíc pak hodíš odkaz na asi dle tebe důvěryhodnej obchod CZC kde toho shitovýho zboží maj daleko víc (mimo jiné i sluchátka cos postnul že jsok klump),dobrej fór...

Tak to máš smolíka něco kvalitnějšího z hi-fi asi těžko u CZC apod seženeš,mimochodem další z větších prodejců audia je má taky (audigo.cz.) Opakuju že za to žes koupil klump a včas kvůli nespokojenosti nevrátil je tvoje chyba ne jejich nebo si snad myslíš že maj nějakou povinnost každou věc poslouchat a testovat ? Jinak na Amazonu je hafo recenzí i starejch 2016 tak sis měl něco project o těch sluchátkách než si je koupil a dokonce pár lidí i max spokojenost,to co si napsal ke sluchátkům sedne ke každým nepovedeným značka neznačka a kor na nějaký do 1500kč....

Jasne ty si kupujes jen hi-fi veci za desitky tisic, aspon kdybys nekecal. Jo, nic nenamitam proti tomu, ze jsem chybyl kdyz jsem je neozkousel do 14 dni od koupe, ale stalo se. Spis chci poukazat na to, ze ten tvuj Musiker neni zadnej hi-fi obchod, ale prodavaji normalni klumpy jako ostatni, neni teda duvod tam chodit neco kupovat. Muzu si to koupit na CZC.
(V te dobe bohuzel recenze chybely a mozna to neni podvod ze strany Musikeru, ale podvod ze strany vyrobce, ktery mi prodal klump v kvalite sluchatek do stovky za ctrnactset. Kazdopadne nesolidni je neco takoveho prodavat. Ze to delaji i ostatni neni zadnej argument. Dalsi ponauceni od toho MEE Audio nic nekupovat, kdyz udelaj podvod jednou, udelaji ho i podruhy.)

Styl tvého uvažování zdá se mi býti poněkud mimo realitu :-)

Zeptám se znovu na již položenou otázku, u které ale odpověď nebyla dostatečně zodpovězena. Jelikož mě to samotného zajímá..
Co má kvalita výrobku společného s kvalitou obchodu, který ho prodává? Prosím tvou definici, rád bych se něco přiučil.

Vezmu to z trochu jiné strany a zeptám se.. takto postupuješ u všeho? I u žrádla? Vsadím se, že už všude sis koupil něco, z čeho se ti chtělo blít. Pokud kvůli jednomu výrobku (který zrovna tobě nevyhovuje) odsoudíš celý obchod, kde pak nakupuješ? Nebo se snad živíš tím, že venku sbíráš oříšky?

Dle toho tvého paragrafu jsou dnes šmejdi naprosto všichni, jelikož naprosto všude nakoupil někdy někdo něco, s čím nebyl na 100% spokojený. Nebo snad znáš nějaký obchod, u jehož produktů by za celou éru jeho historie nebyla jediná, byť sebemenší negativní recenze? A lidé z něj byli u vytržení, nebo bylo dokonce nějakou ďábelskou smlouvou deklarováno, že s každým produktem toho obchodu bude spokojený každý člověk na světě? To nemluvím o tom, že jeden a totožný produkt se většinou prodává u XXX obchodů. A byl bych schopný dát ruku do ohně za to, že ať bys ho (zrovna ty) koupil kdekoliv, tvůj výsledný hněv by byl stejný. Jelikož se jedná (dejme tomu) o nekvalitní produkt, ale ne obchod. Z toho důvodu se mi celé tvé smýšlení a posuzování kvality daného obchodu dle tohoto měřítká zdá naprosto nesmyslné.

Jasne ty si kupujes jen hi-fi veci za desitky tisic, aspon kdybys nekecal.

A to sem psal kde zase,kupoval sem tam třeba ty sluchátka Superlux za 750kč,konektory,kabely atd který maj zrovna jenom v hi-fi obchodech,to samý studiovky co brali známí i tady na poradně lidi,maj je v pár větších audio obchodech a defakto to je většinou Muziker vs Kytary.cz a dražší Thomann takže tolik k tomu kde kupovat nebo nekupovat v ČR.

Opakuju že jestli jsou sluchátka šmejd je věc výrobce a ne prodejce, tohle samý ti napíše k sluchátkům dost lidí i u levnější Sennheiser,AKG,Creative atd že zvuk je jak u nějakejch za stovku.U AKG kolem pěti tisíc praská často třeba hlavová konstrukce po čase a asi těžko může někdo nadávat na obchody co je prodávaj ,výrobce neuzná reklamaci.To by mě zajímalo kde pak něco koupíš,když konkurence třeba ty sluchátka měla taky,bys nadával na jinej obchod akorát.:-)

Mně Alza prodala použitý zboží jako nový poslední tři nákupy, co jsem tam udělal. Poslední věc byl Food Jug (termoska na jídlo), normálně použitej, v závitu bordel ze žrádla, trochu obitej nástřik, zabalený, jak nový. Od té doby tam nenakupuju ani fň.
Mimo jiné mám na právní poradně topic, jak mi zamítli reklamaci klávesnice, protože jejich technik nalezl originální lepidlo pod protiskluzovýma gumovýma nožkama a rozhodl, že je "zašpiněná neznámou hmotou". Taky u rozebírání rozlomil krytku a nějakej plastovej spoj, takže se rozpadala.
Nakonec mi nabídli tři kila z dalšího nákupu místo opravy klávesnice za dvojku, tak jsem se tam vztekl, až mi dali dobropis, můžeš si to tam přečíst. Alza je tragická.

Tak všude se cukaj při reklamaci i u CZC sem to párkrát slyšel ,u skřeta sem zatím nic nereklamoval a co mě přišlo nový bylo,no hlavně že si uspěl.

Sem kdysi reklamoval myš Logitech kvůli tomu že se při scrollování vracelo kolečko krapek zpět i s obrazem,kravina ale vada to byla, shitovej servis v Pl závada se neprojevila a vrátili zpět,nechal sem ještě v obchodě na test a za hoďku volal že se to projevuje a můžu vrátit,byla ve slevě doprodej tak sem si jí nechal.(na forech vlasnost Logitechu kde to myši dělaj kus od kusu).

Takže obchod ok jednání ,Pl servisáka bych vzal cihlou po kebuli že to ten dobytek ani nevybalil a napsal vše OK,pak vrátil.Známej něco podobnýho jenže spínače v háji myš za 3000Kč tenkrát,nakonec poslal přímo do Anglie a dostal novou bez problémů.....

Za mě něco od KZ s bluetooth kabelem. Cena možná 500 o trochu přeleze, ale sám mám ZS5 a kvalitou zvuku za ty peníze jsou super. Bluetooth kabel jim trochu ubere, ale ne moc.
Za obrovskou výhodu u KZ obecně považuju vyměnitelný kabel, v téhle cenové kategorii výjimka. Při poškození kabelu vyjde nový s BT krabičkou na 150 korun

A měření probíhalo nějakou rampou, že babička seděla, nejdřív na 5 minut usnula, pak si nebyla jistá, jestli slyší pískání, nebo jí píská v uchu? Možná máš rozsahem slyšitelných frekvencí skvělé geny, většina světa to štěstí nemá a v takovém požehnaném věku jsou rádi, že slyší.
Doporučuješ znova a znova DRÁTOVÉ Porty Pro přes limit člověku, který chce bezdrátové pecky / in-ear do 500. Porty jsou fajn, když seženeš jetý model z dob dávno minulých. Z toho, co aktuálně prodávají, mám pocit, že jde o vydělávání na legendě, v nějaké době se všechno zvrtlo a společný už mají jenom vzhled.