Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levná bluetooth sluchátka

Dobrý den,

požívám sluchátka QCY QY12, ale začíná se lámat ten spojovací kabel, tak hledám nějakou inspiraci na náhradu. Tak pokud používáte nějaké podobné nebo bez toho spojovacího kabelu ( ale ne ty napodobeniny AirPods, prostě bez té "tyčinky" co vede z toho sluchátka ) do 500 Kč, tak budu rád za jakýkoliv tip.

Předem děkuji za odpověď.

A měření probíhalo nějakou rampou, že babička seděla, nejdřív na 5 minut usnula, pak si nebyla jistá, jestli slyší pískání, nebo jí píská v uchu? Možná máš rozsahem slyšitelných frekvencí skvělé geny, většina světa to štěstí nemá a v takovém požehnaném věku jsou rádi, že slyší.
Doporučuješ znova a znova DRÁTOVÉ Porty Pro přes limit člověku, který chce bezdrátové pecky / in-ear do 500. Porty jsou fajn, když seženeš jetý model z dob dávno minulých. Z toho, co aktuálně prodávají, mám pocit, že jde o vydělávání na legendě, v nějaké době se všechno zvrtlo a společný už mají jenom vzhled.