Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duální HDD?

Dobrý večer, chci se zeptat Vás vzdělaných a chytrých lidí, co rozumí počítačům. Já jakožto lajk, nevím o PC téměř nic. Když už tak maličkosti, co ví každý...
k mému "problému"..
Táta má starší notebook, který už dnes není nějak rychlý. Má v něm obyč. HDD. Mám tedy v plánu mu kupovat SSDčko. Na inzertním portálu Bazoš jsem viděl inzerát na duální HDD (SSD 128GB + HDD 1TB). Velice se mi zamlouval. Chtěl bych něco takového pořídit právě tátovi do jeho notebooku, aby to trošku "oživil"..vyplatí se investovat do něčeho takového? Nebo je lepší koupit třeba 1TB obyčejné SSD? A kde se dá takový duální HDD sehnat? Z Bazaru ho kupovat nechci. Jsem typ člověka, co chce mít své věci úplně nové.
Snad chápete a rozumíte.
Na nějaké nejasnosti klidně po dotazu odpovím, díky předem za Váš čas se mi vjenovat.

loading...

Výhradne fleš SSD,
- nešaškuj s tatíčkem.

Dôvod: ložiská hdd na browser, porno live, nemajú absolútny vplyv.

Pozn. Pri 4GB RAM, rýchlej grafike, HLAVNE (!) vyladenom OS, nepotrebuješ ani SSD v prípade PC mašiny z roku 2009 s dvojadrom CPU.

Práve mám pred sebou jednu takúto starožitnosť v dezolátnom stave s výrobným predstavením OEM W7x64.

Pri okresanej W10 ide predmetný noťas zn: Samsung, ako delo, tj. 10x rýchlejšie na pôvodnom hdd s EDGE browserom, ako pri zdochline OS W7 OEM , dodanej na Recovery oddiele z výroby na detto pevnom disku (ID 0x27 NTFS).