Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké 2.0 aktivní repro ve dřevě

Ahoj,

sháním slušně hrající pár aktivních repráků ve dřevě na chatu k TV, noťasu a mobilu (tedy kdyby byly s BT, tak ještě líp)
Budou využívány univerzálně, z TV bych rád dostal lepší zvuk než z integ. reproduktorů televize, z noťasu nějaký ten film (nepotřebuju 5.1 efekty, jen aby to dostatečně ozvučilo)
Zatím jsem objevil tyto dvě možnosti:

Fenda F&D R30BT

a

Fenda F&D R25BT

Subjektivně se mi víc zamlouvají ty černé R30BT. Jen nerozumím tomu většímu rozdílu v ceně (černé mají o pár wattů větší výkon a dálkové ovládání, jinak jsem si jiného rozdílu nevšiml)
Máte s Fendou, nebo konkrétně s těmito bedničkami zkušenosti? Nebo víte o lepších?

Díky za rady.

slyšel jsi hrát ty kurzweil? Četl jsem na ně samé dobré hodnocení, ale jinde jsem četl že mají malý zesilovač a slabé basy.
Já se pořád rozhoduju pro microlaby b77 nebo ty kurzweil / presonus
mě ty microlaby přijdou v porovnání s jinými jako nejlepší volba do cca 4000 Kč.
watch?v=wa6bvEUEq7U
Já mám gigaworks t20, prvně mi přišli super, ale ted si všímám zkreslenosti při vyšší hlasitosti, možná sem je za tu dobu opotřeboval, ale basy mají pěkně dunivé, to ty microlaby ne.,

Neslyšel,ale ty MACKIE CR5BT ano a zvuk slušnej jenže mimo rozpočet,basů maj dost i M-Audio pokud to někomu nestačí je verze s wooferem,je to všechno tak k Pc, k Tv na větší vzdálenosti to je už na zesík a stereo bedny....(ohledně zvuku to má každej jinak co mu šmakuje,na audioforu měl maník snad všechny studiovky do 5 a na kterých mu u každejch něco vadilo i když ostatní spokojenost,koupil vrátil až nakonec skončil zase u M-Audio.:-) )

Kurzweil KS-40A ... slyšel, mám je na stole. hrají normálně, žádné výrazné basy to nemá, žádné rušivé šumy/brumy.
podle určení to jsou studiové bedýnky (poslechové monitory), kde je cílem co nejvěrnější charakteristika. taky mají vzadu štelovák na basy, ale je nutné chápat, že 4" reprák a bedýnka tohoto objemu není náhradou sestavy s velkým subwooferem.

za sebe: příští koupě něco s 5" repro, snad to na stole nebude moc zavazet.

sorry, ale ty gigaworks t20 jsou výsměch, atrapy s objemem ani ne 2 litry bych za bedny opravdu nepovažoval, škoda peněz.
zmiňované microlab b77 v pohodě.
a jestli myslíš presonus eris e4.5, proč ne.

O přenášení (jejich stěhování) nebyla řeč, jestli se dobře chápeme. Maximálně na zimu vzít z chaty (která je letní), kvůli vykradení. Velký prostor to právě není, je to max 3x3m. Nechci právě kvůli sporadickému užívání repráků (zalezu k nim jen občas večer a v mizerným počasí, jinak dávám přednost ohni a buřtům v přírodě;-) ) investovat do zesilovače a nějakých sloupů. Není důvod, nechci z toho dělat domácí kino. Jen dostat lepší zvuk než z TV.