Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké 2.0 aktivní repro ve dřevě

Ahoj,

sháním slušně hrající pár aktivních repráků ve dřevě na chatu k TV, noťasu a mobilu (tedy kdyby byly s BT, tak ještě líp)
Budou využívány univerzálně, z TV bych rád dostal lepší zvuk než z integ. reproduktorů televize, z noťasu nějaký ten film (nepotřebuju 5.1 efekty, jen aby to dostatečně ozvučilo)
Zatím jsem objevil tyto dvě možnosti:

Fenda F&D R30BT

a

Fenda F&D R25BT

Subjektivně se mi víc zamlouvají ty černé R30BT. Jen nerozumím tomu většímu rozdílu v ceně (černé mají o pár wattů větší výkon a dálkové ovládání, jinak jsem si jiného rozdílu nevšiml)
Máte s Fendou, nebo konkrétně s těmito bedničkami zkušenosti? Nebo víte o lepších?

Díky za rady.

O přenášení (jejich stěhování) nebyla řeč, jestli se dobře chápeme. Maximálně na zimu vzít z chaty (která je letní), kvůli vykradení. Velký prostor to právě není, je to max 3x3m. Nechci právě kvůli sporadickému užívání repráků (zalezu k nim jen občas večer a v mizerným počasí, jinak dávám přednost ohni a buřtům v přírodě;-) ) investovat do zesilovače a nějakých sloupů. Není důvod, nechci z toho dělat domácí kino. Jen dostat lepší zvuk než z TV.