Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se přihlásit do Originu

Zdravím, po několika dnech sem se chtěl přihlásit do Originu protože zítra čekám na BFV a stále (již od včera) mi vyskakuje hláška "We sorry, but we're having some technical difficulties. Please try again later." Na webu se pi normálně přihlásit jde a když sem zkoušel přímo v aplikaci založit nový účet tak sem se tam dostal ale po odhlášení už ne. Taky mi tam stále vyskakuje reCAPTCHA kde musím potvrdit že nejsem robot a vybírat nějaké obrázky. Budu rád za každé rady.

Tak po kontaktování a zkoušení vymazání cache a různá nastavování zabezpečení účtu mi bylo sděleno že si sou téměř jisti že chyba není na moji straně a může se jednat o nějakou údržbu..ale nevim že by mi to už víc jak den nešlo..?

Čistě náhodou.. nemáš/neměl jsi v PC warez verzi nějaké origiňácké hry? Na druhé straně, když ti to před pár dny fungovalo a teď ne, tím to asi nebude. Neinstaloval jsi od té doby, kdy ti Origin fungoval, něco divného? Nemáš třeba v PC škodnou, malware?

Čistá instalace Windows by odpověď, zda to půjde, asi dala, ale fo toho se ti jistě nechce, ani mně by se nechtělo..

Asi bude potřeba tlačit na ten support, co s tím.

Přiznám se bez mučení kdysi dávno měl..a taky mi to přijde divný že až teď tak najednou..a že na tom supportu řekli že se nemám bát že s účtem nic není..
Hele zkoušel sem přes nastavení dávat to tovární nastavení ale to asi nebude úplně čistá instalace protože mi tam nějaké věci zůstali jako třeba složky s hrama ale jakoby byly odinstalovaný nešly prostě spustit tak sem to smazal..a je možný že nějakej sajrajt tam být může Windows sem naposled instaloval bůh ví kdy..

Tak sem si asi komplet zm*vil celý pc..teď sem instaloval ovladače grafiky a zvukové ovladače a najednou se tp restartovalo a nenaběhne to do vůbec do Windows a vyskakuje "V počítači došlo k problému a je třeba jej restartovat SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION