Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se přihlásit do Originu

Zdravím, po několika dnech sem se chtěl přihlásit do Originu protože zítra čekám na BFV a stále (již od včera) mi vyskakuje hláška "We sorry, but we're having some technical difficulties. Please try again later." Na webu se pi normálně přihlásit jde a když sem zkoušel přímo v aplikaci založit nový účet tak sem se tam dostal ale po odhlášení už ne. Taky mi tam stále vyskakuje reCAPTCHA kde musím potvrdit že nejsem robot a vybírat nějaké obrázky. Budu rád za každé rady.

Tak sem si asi komplet zm*vil celý pc..teď sem instaloval ovladače grafiky a zvukové ovladače a najednou se tp restartovalo a nenaběhne to do vůbec do Windows a vyskakuje "V počítači došlo k problému a je třeba jej restartovat SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION