Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doplnenie Ram-ky

Caute potreboval by som doplnit ďalších 8Gb RAM, momentálne mám tieto :Kingston : khx1600c9d3p1k2/8g ale tie sa už nevyrábajú sú to DDR3 1600Mhz a CL9
Vedeli by ste mi poradiť z momentálnej ponuky na trhu ktoré by som tam mohol dať zase by som chcel 2x4GB, hlavne aby to sedelo, a tie stare ramky nemali problém s tými novými. Ďakujem pekne

Napríklad išli by mi tieto pamate? KHX1600C9D3B1K2/8G
Je tam rozdiel v jednom pismene v mojej povodnej je khx1600c9d3p1k2/8g a v tých co som nasiel KHX1600C9D3B1K2/8G , neviete aký je v tom rozdiel a čo to znamená to písmeno? ďakujem

To může být jiná šarže. Smiř se s tím, že naprosto stejnou paměť neseženeš. Kup něco podobnýho, tj. ve stejné rychlosti a strč to tam. Ono to zas tak citlivý není, většina pamětí spolupracuje, i když je to každý jiný výrobce, rychlost a časování. Viz ten odkaz, co jsem ti dal v první odpovědi.