Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu?

Dobrý den
prosím poraďte poměr cena.
zakl.deska P35-S3g,Ram 2048 ddr2,graf.karta Ati Radeon 2600xt 256mb,procesor 2200MHz (6x367),zdroj 550W.
Jakou kartu by jste mi doporučili na hru Crisis a Medal of Honor 4.Moc peněz nemám tak přiměřeně k mojí finanční stránce ještě chodím do školy.Moc dík.

Bezkonkurencni reseni dneska je HD3870 (cena/vykon). Za mirne pres dva litry dostanes takrka brutalni vykon. Ale pohni si - AMD/ATI konci s ditribuci...

HD4850 je /temer/ hi-end za cenu mainstreamu, ale musis pricist cenu noveho chladice. Ty originalni jsou zvukovym projevem spis vysavace (pro rusofily: "пылесосы"). Nebo pockej do zari na HD4650/4670 - to ma byt "lowend", nahrazujici prave trojkovou radu.