Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem download pres Putty

Ahoj, poradil by mi prosim nekdo, jak pouzit putty k tomu, abych si stahla neco z netu?
Kdyz Putty spustim, vyskoci na me okynko, kam mam zadat Host name, kdyz zadam localhost (protoze prece chci nejdriv prejit do slozky v mem PC, kam soubory budu chtit ulozit), tak mi to napise Connection timeout error.
Jak se to tedy vlastne dela?

PS: Pro info - potrebuju stahnout databazi z myPhpAdmin do sveho PC pres ssh, protoze je moc velika a klasicke stazeni nefu nefunguje...

Dekuji moc!

Tak mi prosim poradte, jak to udelat - jediny navod, co jsem k tomu nasla, je toto:

Exporting MySQL database in SSH

Connect to your server or shared hosting account with SSH

Now that you have your database hostname you can get your database name, username, and password by viewing your database details (cPanel / Web Hosting)
Connect to MySQL using the following command:
mysqldump -p -h hostname -u username database > dbname.sql

To se da pres WinSCP??

Ale prave to je to na co se ptam - zkousim vyplnit adresu serveru jako IP (v myPhpAdmin je nahore uvedeno

jmeno_uzivatele@95.xx.xxx.xx.xxx (x-=cislo)

Cele je to na serveru:
www.sql10.pipni.cz

A moje otazka- co tedy vyplnuji do Putty jako Host ID?
Kdyz vyplnim 95.xx.xxx.xx.xxx ukaze to cerne okno se zelenym blikajicim kurzorem, chvili to takhle zatuhne a pak vypise Connection timeout.
Kdyz vyplnim www.sql10.pipni.cz udela to to same...

Jak ted, zjistit Host ID??