Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows prefetch

Dobrý deň. Prosím o radu. Omylom som vymazal adresár Prefetch. Po reštarte Windowsu sa mi opäť vytvoril. Nemôžem včak nainštaľovať Layout.ini spustením príkazu:
C:\Windows\System32\rundll32.exe advapi32.dll,ProcessIdleTasks
Tento príkaz mi súbor Layout.ini nevytvorí. Správcu úloh mám zapnutého na automaticky. V adresári Prefetch sa súbory (tie, ktoré spúšťam) vytvárajú.
Prosím poraďte, ako tento problém odstrániť. Ďakujem

Otvoril som poznámkový blol, skopíroval do neho uvedené 2 riadky a uložil som ho s príponou .txt. Po uložení som ho premenoval na Layout.ini a skopíroval do adresára Prefetch. Reštartoval som PC a v TotalCommanderi so otvoril tento súbor. Žiadne konfiguračné údaje sa nezapísali a zostali tam len tie 2 riadky. Myslím, že som to urobil správne.