Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera - Zpomalený Outlook v Office 365.

Dobrý den,

V poslední době mám hrozně zpomalený Outlook.

Rychlost internetu na to nemá vliv a v EDGE to běží svižně, takže problém je v Opeře.

Momentálně mám verzi 57.0.3098.63. Nevím přesně, kdy to začalo, ale určitě až po aktualizaci na verzi 57.

Známý mi poradil smazat cookies, to se však minulo účinkem.

Nevíte, prosím Vás, jak to spravit?

Děkuji

Webové rozhraní k Outlooku vždycky nejlíp fungovalo na IE (nebo Edge). Na jiném prohlížeči jsi se ani nedostal k některým funkcím.
S prohlížečem to používám jako nouzovku. Standardně používám desktopový outlook, kterým se připojíš odkudkoliv, zvlášť, pokud máš schránku na cloudu.

Rozumím. Třeba je to způsobeno nějakou implementací načítání stránky na pozadí - může to kolidovat s "aktivní" stránkou Outlooku.
Nicméně vím, že ti tohle nepomůže, ale je to MS produkt a ten fakt bez problému jede na IE, na ostatních prohlížečích nejsou dostupné všechny funkce, namátkou třeba správa mobilních zařízení, pokud se připojuješ ke schránce z telefonu.