Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook Asus F705NC - potřebuji váš názor

Zdravím, plánuju si koupit noťas. Nepotřebuji nic náročného, aby zvládal videa na YT, Streamy, sociální sítě atd. Taky bych si na něm rád zahrál nějakou starší hru jako Bioshock, Mass Effect - nejnižší detaily. Nic velkého, protože na to mám konzole. Mám jeden vybranej, jediné s čím si nevím rady je procesor. Trošku se bojím abych nevybral něco, co se mi zaseká už když si v prohlížeči otevřu FB a Stream najednou a tak potřebuji váš názor.
Hodím tady odkaz přímo na obchod aby jste viděli celek. Jinak se jedná o procesor typ procesoru:
INTEL Celeron N3350, Frekvence procesoru 1100 MHz, Frekvence procesoru (maximální) 2400 MHz
https://www.datart.cz/Notebook-ASUS-F705NC-17-3-N3350-1TB-4G-NV-W10-seda.html

Změna předmětu, původně: Novy notenook (host)

Niekedy niekto napisal na web, ze pismeno "N" v oznaceni Intelu CPU znamena nekupuj.

Naozaj v dnesnej dobe narocnost na "videa na YT, Streamy, sociální sítě atd" sa znacne zvysila, tak by som nepisal :
"Nepotřebuji nic náročného, aby zvládal videa na YT, Streamy, sociální sítě atd"