Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook Asus F705NC - potřebuji váš názor

Zdravím, plánuju si koupit noťas. Nepotřebuji nic náročného, aby zvládal videa na YT, Streamy, sociální sítě atd. Taky bych si na něm rád zahrál nějakou starší hru jako Bioshock, Mass Effect - nejnižší detaily. Nic velkého, protože na to mám konzole. Mám jeden vybranej, jediné s čím si nevím rady je procesor. Trošku se bojím abych nevybral něco, co se mi zaseká už když si v prohlížeči otevřu FB a Stream najednou a tak potřebuji váš názor.
Hodím tady odkaz přímo na obchod aby jste viděli celek. Jinak se jedná o procesor typ procesoru:
INTEL Celeron N3350, Frekvence procesoru 1100 MHz, Frekvence procesoru (maximální) 2400 MHz
https://www.datart.cz/Notebook-ASUS-F705NC-17-3-N3350-1TB-4G-NV-W10-seda.html

Změna předmětu, původně: Novy notenook (host)

S takovou se na to vykašlu a koupím novou TV, tam můžu být taky na netu :D
Nevím, za těch 10k toho moc nekoupím, ale bohužel. Měl jsem Lenovo g580, i3 2310M, 15.6" , 1366x768, , RAM 4GB, NVIDIA GeForce 610M a byl jsem maximálně spokojený. Bohužel nic podobného jsem do 10k nenašel. .. A nebo to tam někde je, jen se v tom nevyznám a nevím, že je to podobný hardware.

Za 10 kKč bych volil repas, myslím si, že i ty se dají sehnat na splátky (je to fakt tak nezbytná potřeba?). Rozhodně se nenech ošálit podobnými větami, jak oje tahle:

Počítač se navíc nemusíte bát ani vytížit hrami s nastavením vysoké úrovně detailů. Dvoujádrový procesor INTEL Celeron si s nimi hravě poradí. Dostatečný výkon vám slibuje i 4 GB operační paměti

To nevím, jestli si v reklamním někdo šlehnul nad míru, nebo dostal tak dobře zaplaceno, ale každopádně je to lež, dokud cenovka nesahá přes 20 kKč (a ani potom to není záruka herního stroje) ;-)

Niekedy niekto napisal na web, ze pismeno "N" v oznaceni Intelu CPU znamena nekupuj.

Naozaj v dnesnej dobe narocnost na "videa na YT, Streamy, sociální sítě atd" sa znacne zvysila, tak by som nepisal :
"Nepotřebuji nic náročného, aby zvládal videa na YT, Streamy, sociální sítě atd"