Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios grafické karty Leadtek

Dá se nějak zjistit Bios grafické karty Leadtek WinFast PX8800 GTS 512MB? A dá se nějak upgradovat? Nikde jsem nenašel, že by šel stáhnout. Mám s kartou problémy, občas PC vytuhne při bootu ještě než začnou nabíhat WinXP, a tak mi napadlo, zda by to třeba nový Bios graf. karty nespravil.

Ne ta jiná karta nežrala to co moje, to je pravda. Mám zapojeno vše. Nemyslím si, že by to bylo zdrojem. To že PC občas vytuhne se stává občas a to jen při prvním zapnutí PC. Když to budu chtít někomu předvést, tak to nedokážu. Zresetuju a poté už naběhne a nemám problém. Zkoušel jsem nějaké zátěžové testy včetně 3DMark06, ale vše funguje. Mimochodem v tom 3DMarku mi to hodí cca. 12.500 b.

Ak to je len pri prvom zapnuti PC tak su moznosti asi dve:
1. (pravdepodobne) studenak na grafike alebo zakl.doske (ak je to studene tak tepl.roztaznostou sa meni pnutie a blby kontakt nema kontakt a ked sa zahreje tak sa to roztiahne a ma kontakt). Skus vsetko podotlacat do zakl.dosky, upevnit grafiku skrutkou, reklamovat grafiku ak to s inou grafikou nerobi.
2. (menej pravdepodobne) studenak alebo problem je v zdroji.

P.S. este ma napadlo k bodu 1. - uvolni grafiku prip. skus vytiahnut a pozeraj pri znovuzasuvani ci nie je moc vedla, a u zasunutej skontroluj ci nie je moc nasikmo - to by mohlo vytvarat pnutie a nejaky blby kontakt, to by sa dalo poriesit posunutim zakl.dosky o nejaky milimeter, alebo skusit nechat uvolnenu skrutku aby to netlacilo moc na zakl.dosku.