Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafickou kartou

Zdravim,chtel bych poradit.Nastal u mě takový problém po normálním používáním PC,jsem ho vypl..ovšem co jsem ho zapl mi pouze nabehne logo s win XP jak se nacita pak obraz zmizi,v pozadi slysim uvitaci zvuj windowsu..takze jediny co mi nefugnuje je obraz.V nouzovem rezimu a VGA obraz je,ale to jde pouze ze zakladni desky,jestli se nemylim.Zkousel jsem preinstalovat graf. ovladace,vsechno a pokazde to stejne.Uz jsem si nevedel rady tak jsem preinstalovat cele windows s nadeji ze to pomuze,ale bohuzel furt to same.Nevite nekdo co s tim?Co jsem tak uvazoval,to vypada ze mi nejspis odesla asi graf,karta?Moc budu vdecnej za nejakou radu ci info:)

Odpoj vsetky dalsie zariadenia ktore tam mas strcene (televizor v TVout apod), alebo si ho prepni na AV vstup, obraz mas pravdepodobne na nom.
Alebo chod do nudzoveho rezimu a v ovl.panely - pridat/(ubrat programy odinstaluj ovladac grafickej karty).