Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - export a záloha předvyplněných údajů

Při vyplňování formulářů na webu se ukládají údaje do Firefox. Nejedná se mi o uživatelská jména a hesla pro různá přihlašování se. Jde mi o textové řetězce. Je možné je nějak vyexportovat a zálohovat? Je možné je později naimportovat do jiné verze Firefox? Pokud ano, jak to udělat? Děkuji za rady.
Změna předmětu, původně: Firefox (Prasak)

Modul vypadá dobře. Nemůžu přijít na to, jak v jeho okně zobrazit dosavadní historii formulářů, kterou si pamatuje Firefox Quantum 63.0.3 64-bit.
Doufám, že si to poradí nejenom s následnou historií od chvíle naistalování a zapnutí modulu. Prošel jsem nastavení modulu, ale dosavadní historie není dostupná.
Co dělám špatně?

Mělo by to jít i prostým zálohováním souboru places.sqlite (ve složce s profilem Firefoxu). Neověřoval jsem to! V tom souboru jsou uložené záložky a historie (předpokládám, že to není jen historie navštívených stránek, ale i formulářů).

Kopírování toho souboru by se mělo provádět při ukončeném Firefoxu.

Soubor places.sqlite se nachází ve složkách ...\Data\profile\places.sqlite
Má svoji zálohu places.sqlite.corrupt
Otázkou je, proč mám oba soubory s datumem září 2018? Firefox je průběžně používán a v období od září probíhaly zápisy "www do formulářů".

Tak je to údajně formhistory.sqlite

Ve starších verzích se formhistory.sqlite nevyskytoval, takže jeho záloha by mohla stačit. Soubor sqlite.corrupt v profilu nemám, vytvoří se asi v nějakých specifických situacích (pád, nějaký doplněk?). Já mám u těch zmiňovaných sqlite souborů dnešní datum.

Otázkou je, proč mám oba soubory s datumem září 2018

Asi ste ich hľadali v starom (inom, ďalšom) profile Firefoxu.
Aktuálny (používaný) priečinok s profilom Firefoxu nájdete tuná:
- Firefox - Pomocník - Informácie pre riešenie problémov - Priečinok profilu - Zobraziť priečinok