Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Management engine interface

ahojte,
instaloval som ovladace k doske asus expedition B250m v-3 a vypisuje mi chybu teda zobrazuje sa vykricnik ked rozkliknem spravcu zariadeni na Intel Management engine interface. ovladace som skusal instalovat aj z cd aj zo stranky asus najnovsie ale ked som nainstaloval z cd tak stale vykricnik a ked zo stranky tak mi vypise:soucasti modulu intel sprava stroju,architektura ovladacu v rezime jadra 1.11 KB 268 5811pred provedenim instalace je nutne stahnout a nainstalovat aktualizacii zo stranky microsoft. vsetky ostatne ovladace mi nainstalovalo spravne ale nefunguje mi wifi adapter, pripojeny je ale nenacita ziadnu stranku v prehliadaci. vie niekto poradit ako dalej?

tato fízlovací součást chipsetu je v domácím použití úplně zbytečná. ve správci zařízení to zakaž - a pokud to jde, tak i v biosu.

záplaty na meltdown + spectre vycházely od ledna 2018 a jak bývá zvykem u poloviny aktualizací, i tyto m$ pokazil a stav ještě zhoršil.

podle mě nulový vliv.
ovladač pro to neinstaluju. v biosu to zakážu pokud jde, jinak ve správci zařízení.

obecný postup instalace ovladačů:
1) chipset driver k základní desce, vhodný restart
2) grafika
3) ostatní součásti od výrobce mb a další. tady už na pořadí nezáleží.
pokud jsi to dělal jinak, musíš vědět proč a na jakém hw (amd někdy mívalo 1+2 společné dohromady)

stale sa mi nepodarilo rozbehat ten wifi adapter

správce zařízení něco hlásí?
pc vidí okolní sítě?
ale už jsi na to měl jeden dotaz a řešit to v druhém je nepřehledné.

nevies mi poradit ohladom tej wifiny? mam dva pc ako som uz minule pisal ked si spominas a na jednom pc mi nejde novy wifi adapter TP-LINK TL-WN822N High Gain Wireless N USB Adapter 300Mbps a nejde mi internet sila signalu vysoka... v druhom pc mam tiez wifi ale starsi model TP LINK TL-WN722N/ bezdrátový USB adapter/ RSMA externí antena 150 Mbps a ked som ich vymenil navzajom tak ten starsi model ide na tom pc na ktorom mi nesiel novy model adapteru a ten novy adapter ide len chvilku na druhom pc a hned po par sekundach uz nejde ale ziadnu chybu nevypisuje ... skusal som aj IP adresy davat a podla routera a nejde... ovladace najnovsie mam aj pre dosku aj pred wifi ...

Ten původní ovladač už asi neodpovídá aktuálním u-kódům ve Win a ten z webu asi zase chce nejnovější u-kódy pro Win. Možná na tom něco závisí, se špehováním bych to neviděl nějak vážně (ta ne-byznys verze to snad ani neumožňuje).