Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava na internet pro seniora

Dobrý den všem,

chtěl bych poprosit o návrh PC sestavy na internet pro seniora (60+). Co se týče ceny, tak samozřejmě co nejlevnější ale ne na úkor kvality, rychlosti. Jde mi o stolní PC, bez periférií kromě monitoru a OS. Díky.

Bude to stacit i za 10 let?

Nasim jsem poridil pred 12 lety Core2Quad. Tehdy to byl overkill, stacilo bohate levnejsi Core2Duo. Dnes uz jim HEVC fullHD obcasne trha, na Core2Duo uz by to neslo vubec. Presto je musim presvedcovat, ze uz by meli pomyslet na vymenu, proto seniorovi radeji pokud si to muze dovolit dam neco lepsiho, aby mu to vydrzelo.