Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářské křeslo

Zdravím,
doporučil by někdo nějake kancl. křeslo k počítači?
Díval jsem se, že už jsou hodně rozšířené "DX Racer" křesla a jejich různé levnější odnože od jiných firem. Jak moc jsou tyto křesla vhodné, pohodlné?
Mám 187cm 98kg - široké ramena a četl jsem že tyto židle nejsou moc vhodné pro větší postavy, protože jim budou ramena tlačit dopředu díky tomu vedení.
Vím, že nejlepší by bylo si zajít do showroomu a vyzkoušet, ale bydlím "na konci světa" kdy nejbližší obchod na vyzkoušení je 120km daleko...
Tak pokud je někdo spokojený se svým křeslem a má podobnou postavu byl bych rád za doporučení.

Do teď jsem měl https://jysk.cz/pracovna/kancelarske-zidle/gold/kancelarska-zidle-tamdrup-cerna
tvarem mi vyhovovala, ale kvalitou už né, po roce umělá kůže odpadla - kolečka se vylomila, křeslo stojí křivě a píst již nefunguje.
Cena tak do 6000kč max.

Moji podrobnější odpověď k výběru křesla najdeš zde - stále platí. Nejdůležitější parametr je nosnost - doporučuji minimálně 130 kg.
A nevěřím tomu, že máš k nejbližší prodejně nábytku 120 km - i u místních prodejců se můžou koupit výborná křesla, která si můžeš předem vyzkoušet.