Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na telefonu nefunguje dotyk

Dobrý den, přítelkyni asi na 2sekundy spadl telefon do vany. Tak hned jsem ho dal do rýže. Telefon funguje, ale vůbec nereaguje na dotyk. Vše funguje jak má jen tím prstem prostě nic nejde zmáčknou. Budu moc rád za rady děkuju

Asus ZenFone 3 Max ZC520TL 2GB/32GB
Upravena velikost písmen. (karel)

Rozebrat. Ano, i "nerozebíratelný" mobils nemožností vyměnit akumulátor lze rozebrat. Následně nechat vyschnout. Pak zkontrolovat oxidaci. Mě takto zoxidoval přímo konektor na MB u kšandy od displeje, tudíž mi dotyk fungoval, ale displej ne. Výměna MB se pochopitelně nevyplatí. Doporučuji napíchnout k telefonu myš, stáhnout data a zaopatřit se novým ;-)