Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upevněni antény v/na PC

Jak nejlépe a nebo kde a kam upevnit v/na pc case anténu ? Případně co přikoupit k jejímu upevnění ? Mám na desce ve slotu M2 : Intel Dual Band Wireless-AC 7265, M.2 a potřebuji k adaptéru pro zlepšení signálu připojit kabel pigtail MHF4 s připojením na anténu. Děkuji

CASE : SilentiumPC Armis AR3 Pure
DESKA ASRock B360 Pro4

Pigital MHF4 https://www.suntech.cz/produkt/467344-pigtail-mhf4-ipex4-mhf-iv-rsma-f-kabel-1-13mm-20cm/

Dobře - a jak velký problém je vyvrtat dvě díry odpovídajícího průměru do volné záslepky? Na těch anténách je totiž vidět i šroubení pro uchycení do plechu (a kdyby náhodou byly kablíky krátké, dá se vrtat i bočnice). (Jako řešení BT mi to přijde poněkud nestandardní, ale proti gustu…).