Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opotřebení SSD

Ahoj,
koupil jsem si SSD disk a už druhý den tu vesele konvertuji textury, docela hodně dat. Teď mi došlo, že vlastně SSD mají nějakou životnost. Ale nemůžu se dopátrat toho, jak zjistit, kolik zbývá. Z toho Crystal infa nejsem moc chytrý.

Co myslíte, blbý, nebo ještě dobrý?

Díky :)

Defragmentace SSD je samozrejme kravina. Optimalizovat SSD pres TRIM samozrejme delat. Vestaveny defragmentovaci program mam vypnuty, pouzivam jiny, mam nastavenu automatickou defragmentaci HDD a pravidelne provadeni trimu na SSD. Az se provede update Win10, tak si taky radeji zkontroluji, jestli mi to systemovou defragmentaci nezapnulo. (osobne diky za tip)