Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nákup notebooku-rada

Ahojky přátelé,chci vás poprosit o doporučení co nej.noťase do 10 tis.
Hry nehraji.Pouze hobby grafika,nějaké kancelářské práce.Potřebuji rychlost a dostatečnou kapacitu disku.
Můj Vaio mne asi brzy opustí,mám ho 7 roků,jede denně několik hodin.Ale teď už je nesmírně línej.
Díky moc, babča Dáša

To zhodnotit nedokazu, proste obycejnej levnej notas, kterej se nebude sekat, jenze proste pres pozadovanou cenu. Dal jsem to ten odkaz proto, ze se s pozadavkem na notas bez zaseku do 10.000 setkavam casto, a odpovidam na to, zeptejte se jinde, ja nic takoveho neznam a podle me ani nic takoveho neexistuje. Tenhle odkazovany notas vidim jako rozumne minimum pro cloveka, ktery nechce hrat hry.