Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD 100% vytížení při startu

Při startu mám 100% vytížené SSD asi 80sekund než se konečně uklidní. Jedná se o ADATA Ultimate SU800 - 128GB... Ze 118 mám ještě 43GB volného, takže přeplněností to není. Nechce se mi věřit, že by po roce a půl šel SSD do kytek. Někdo ví co s tím?

Pokud by toto všechno vyšlo negativní, možná by to mohl být i nějaký malware nebo tak - určitě ty aktualizace ale manuálně zkontroluj, popřípadě vymaž jejich dočasné soubory a zkus to ručně znovu. Někdy se aktualizace vinou třeba předčasného vypnutí nemusí povést...