Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí klávesnice nefunguje

odešla mi klávesnice v notebooku. koupila jsem externí přes USB připojení. Ale nefunguje numerická část (ty čísla vpravo). Klávesnici jsem zkoušela na jiným notebooku a vše funguje v pořádku. Na mém notebooku jiná(půjčená) klávesnice taky fungovala bez problémů. Zkoušela jsem několikrát restartovat pc, kořenový rozbočovače jsem kontrolovala,vše funguje,v nastavení žádný problém. Nejsem odborník,ale podle vzdálených pomocí jsem zkoušela lecos a nic. I v nastavení klávesnice na obrazovce aj. num klávesnice (kontrolka)svítí. nenapadá Vás něco? Do biosu lézt nechci. Netroufnu si.

uvítal bych typ klávesnice. kdyby to byl shit za 80 kč, ať člověk ví že se tím nemá zabývat.

v regedit.exe změnit hodnotu:

[HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard]
"InitialKeyboardIndicators"="2"

0 - vypnuty NumLock po startu
2 - zapnuty

zavřít regedit, restartovat. když to nepomůže, klávesnici vyhodit a používat ty co fungují.