Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém po rootu telefonu

Zdravím. Mám problem. Chtěl jsem si rootnout svůj telefon Samsung Galaxy 8+ a to se (ne)povedlo. Nahrál jsem TWRP a provedl root, vše přes odin. Telefon se restartoval a nabootoval. Vše běželo, ale pak jsem telefon musel restartovat a telefon se načte jen v tom stavu s logem samsung a pak se vypne. Nahoře se ještě objevuje hláška "only official released binaries are allowed to be flashed". Poradí někdo, prosím?

Neměl jsi se v tom hrabat!.

- takhle? ;-)

- pokud tam porad je TWRP a jde se do nej dostat (jako ze nejspis ano), tak to cele flashnout znova. a pro sichr pred - i - po flashnuti bych udelal kompletni wipe, taky v TWRP. Tohle vypada ze tam zustal jakysi bordel z puvodniho systemu ktery se popral s novym.

Musíš přes ODIN flashnout zpět ROM která má stejnou binárku jako telefon.

např: G955FXXU4CRK1 - toto je název FW pro Samsung S8+ verze droidu 8.0 - CZ, s tím že v části "FXXU4" právě to číslo 4 určuje verzi binárky. Ty se snažíš natlačit do telefonu verzi binary 1 ale telefon chce verzi 4.

Jinak telefon ti po vstupu do download modu sám napiše jakou chce binárku, něco ve smyslu AP SWREV: B:1 K:1 S:1 , kde B:1 = Binary 1 = G955FXXU"1"CRK1.