Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém po rootu telefonu

Zdravím. Mám problem. Chtěl jsem si rootnout svůj telefon Samsung Galaxy 8+ a to se (ne)povedlo. Nahrál jsem TWRP a provedl root, vše přes odin. Telefon se restartoval a nabootoval. Vše běželo, ale pak jsem telefon musel restartovat a telefon se načte jen v tom stavu s logem samsung a pak se vypne. Nahoře se ještě objevuje hláška "only official released binaries are allowed to be flashed". Poradí někdo, prosím?

Musíš přes ODIN flashnout zpět ROM která má stejnou binárku jako telefon.

např: G955FXXU4CRK1 - toto je název FW pro Samsung S8+ verze droidu 8.0 - CZ, s tím že v části "FXXU4" právě to číslo 4 určuje verzi binárky. Ty se snažíš natlačit do telefonu verzi binary 1 ale telefon chce verzi 4.

Jinak telefon ti po vstupu do download modu sám napiše jakou chce binárku, něco ve smyslu AP SWREV: B:1 K:1 S:1 , kde B:1 = Binary 1 = G955FXXU"1"CRK1.