Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítkový mobil s klasickým uspořádáním SMS a skupinami kontaktů

Nezbývá mi než se začít zajímat o náhradu mé služební, více než 9 roků úspěšně sloužící Nokie 3110c. Z vícero důvodů nechci používat dotykové "pádlo", jen klasický telefon.
Jediné podmínky, které mám, jsou klasické uspořádání SMS na doručené a odeslané a jelikož čas od času potřebuji naráz zaslat jednu SMS na 35 míst (podotýkám, nejedná se o otravné zasílání reklamy, ale máme 35 menších pracovišť), tak něco jako skupinové odesílání nebo rozdělovníky, či jak se tomu říká. Tato Nokie 3110c umí naráz odeslat SMS na 20 kontaktů, takže odesílám nadvakrát. Ale pánbůh zaplať za ty dary, mnohé současné mobily neumějí ani toto.

Cena ani značka není důležitá, jen a pouze tyto vlastnosti plus klasická konstrukce mobilu.
Moc díky předem za tipy :beer:

No takhle jsem už taky zkoušela hledat. Ale tam najdu jen zbytečnosti (pro mě) jako super foťák přední/zadní, úložný prostor, úchvatné rozlišení, OS a podobné. Ani MMS nemusí umět přijímat. O T9 a JAVĚ v dnešní době ani nemám odvahu uvažovat, tihle úžasní pomocníci zmizeli v propadlišti mobilních dějin

Dík za tip, ale četla jsem v recenzi o poněkud chaotickém uspořádání SMS, což v praxi na 99 % znamená tzv. konverzaci neboli mišmaš doručených a přijatých zpráv. Stejně tak se má chovat i Nokia 216. Já potřebuji zvlášť odeslané a zvlášť přijaté. Nové Nokie mají s těmi původními společné bohužel jen to jméno :.(

To je pravda, ale....
Existují pro smartphony pohodlné softwary na hromadné rozesílání SMS-sek a to přímo z PC.
Jen se připojí USB kabelem mobil a vše, odesílání SMS se pohodlně administruje z PC.

A věř tomu, že tyto softwary strčí v pohodlnosti a organizaci SMS staré Nokie do kapsy.

//Edit

nebo tady přímo z mobilu je na to aplikačka:
https://play.google.com/store/apps/details?id=fi.protieto.smswizard

Děkuji Ti, ale já tzv. chytrý telefon, který má matlací displej, prostě nechci. Vždycky, když nouzově používám tablet, tak mi tečou nervy, protože klepnutí někdy funguje, a někdy ne. Nebo mě to hodí úplně jinam, než jsem zamýšlela. Na hraní nemám čas, proto chci tlačítkový mobil, na ten se mohu spolehnout.
Jinak v současnosti napíšu na mobilu jednu SMS a rozešlu na dvě přednastavené skupiny, tj. jakoby na dvě čísla. Po kliknutí na "odeslat" se vše odesílá samo. O kolik budu mít větší pohodlí z PC? V podstatě jenom o zanedbatelný chlup :-D
No vidím, že to bude oříšek...