Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s hraním

Zdravím všechny. Mam problém, kterej mě vážně štve. Při hraní některých her se mi sám restartuje počítač. Čím by to mohlo být? Uvažoval jsem, že by to ten komp nemusel utáhnout, ale zpočátku ta hra šla normálně a potom se to stále zhoršovalo, stačí tu hru zapnout a po pár sekundách hraní se to stane. Hraju flatout 2, nebo need for speed carbon.

Ma to v tej tabulke len jedno okienko "12V" ? A pod nim je "10A" Ak ano tak ten zdroj je slaby, nevhodny na to PC. Potrebujes zdroj ktory ma v tabulke dve okienka s "12V" a pod kazdym aspon "10A", idealne aspon "15A"
Uz to chapes? odnes to niekam kde to chapu a predaju ti zdroj ktory ti ten PC utiahne :-)

jo už to chápu, jenom jsem tomu chtěl porozumět, protože tady máme jednu opravnu a tam mě s prominutím hodněkrát s prominutím ochcali jak prase, a tak chci, abych přesně věděl, o co jde... Díky moc. Jen nechápu, že to ze začátku šlo normálně a pak se to pořád zhoršovalo...

Ono to aj starne (aj MB aj zdroj, kondenzatory) a tym sa to zhorsuje.
Tu hlasku KERNEL_INPAGE_ERROR si nemusel opisovat celu aj s mikrosoftimi zvastami :-) On ten KERNEL_INPAGE_ERROR je len nasledok toho ze HW nefunguje tak ako ma, ale nevies preco. Moze odchadzat zakl.doska, HDD, zdroj, apod.

Ak nechces vyhadzovat peniaze za zdroj (nie je 100% iste ze novy zdroj pomoze) skus si od niekoho pozicat na hodinu iny aspon 350W ale taky ktory ma dve 12V vetvy, ze ci to pomoze. Novy zdroj aj s 2 12V vetvami sa da tusim najst aj pod 1000Kc.

P.S. dufam ze to PC nemas pretaktovane.

Pozri si v BIOSe alebo vo Win v programe "everest home", ze ako je nastavene FSB, frekvencia CPU, typ CPU, atd. a budes vediet ci to je pretaktovane.

To nepoznas nikoho kto ma nejake novsie PC, aby si skusil zdroj z jeho PC?
P.S. mozes aj do predajne odniest cele PC ze ci neskusia novy zdroj, ze ci to pomoze. Ak pomoze tak ten zdroj hned aj kupis.