Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wish - zkušenosti s elektronikou

Máte někdo zkušenosti s internetovým obchodem Wish? Co jsem četl a viděl videa, tak u hadrů a různých cetek asi není problém, ale jak je to třeba s 2 tb flashkou za pár kaček? (existuje vůbec taková?) nebo chytrými hodinkami za cca 500kč? Zkoušeli jste z Wishe objednávat i elektroniku, jako mobily, tablety apod? Jaké máte zkušenosti?

mladí se smějí důchodcům, jak skáčou na hrnce a zdravodní deky, a pak si zcela vážně objednají tb flashky za pár peněz a přesvědčují všechny okolo, že to přece musí fungovat.
noname šmejdy nekupuju ani u nás na vietnamských tržištích. o co lepší je ten fake odpad na internetu?

tak som prvý krát do prehliadača zadal Wish,... na to kolko reklám na tento obchod všade je, musím povedať že majú zaujímavú stránku,... hneď ako prvé než si môžeš pozrieť produkty, sa musíš skorej zaregistrovať, poskytnúť im mail, tel. č, adresu, číslo bot a veľkosť a fotku podprsenky svojej ženy... v loginu na pozadí "krásny" autoscroll effect produktov, hlavne bez názvu, ceny, či akejkoľvek informácie, len obrázky (aj již zmínenej podprsenky)... grc, už viem čo ďašie v našej sieti blokovať....

Asi o tom nic nevíš. Já už tam nakupoval a s reklamací se to má tak, že jak zboží dojde - hned neběžet a potvrdit doručení. Naopak - nejdříve poctivě otestuju a podle toho se vyjádřím. Taky jsem tam kupoval SD karty a ze cca 7ks jsem byl nespokojený se 7. No tak jsem jim napsal - zboží sice došlo, ale nefunguje. Aby nepřišli o zákazníka, obratem se omluvili - tedy 7x a protože v čr nemají vratné středisko, pak mi řekli - zboží si nechte a peníze vracíme zpět na účet - taky 7x. A nešlo jen o zminované SD karty, ale i jiné zboží. Co bylo OK jsem neřešil a k vadnému - nestalo se jedinkrát, že by peníze nevrátili. I ted jsem u nich zboží nakupoval - naposledy včera. Jen nešlo o elektroniku, ale nářadí. 8-)

Wish je čínský portál, ale s velmi dobrou péčí o zákazníky.
Podpora je v češtině, takže ani tu angličtinu nemusíš louskat.
Pokud je zboží vadné nebo dostaneš něco jiného než sis objednal, vrací bez řečí peníze.
Všechny zásilky jsou sledovatelné (nebo aspoň donedávna byly)

Na druhou stranu musíš mít jako kupující rozum a nečekat, že věc, která stojí tady 2 tisíce bude stát v Číně v přepočtu 50 Kč.
Pokud budeš myslet na tohle, přečteš si u produktu recenze, přečteš si hodnocení obchodu a budeš myslet na to, že zboží levnější víc jak 50% ceny u nás je podezřelé, pak nebudeš mít problém.