Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datový tarif bez závazku? Nějaké novinky?

Zdravím :) Nemám moc přehled, tak se zeptám Vás.. třeba někdo poradíte.
Momentálně využívám tarif 407 od sazkamobil.cz

Za 407,- měsíčně
Volání 0.90,- / min
SMS 0.90,- / kus
5GB DAT + dokup 500MB za 147,- (dokup je značně nevýhodný)

Spotřebu dat mám okolo těch 5GB..

Sháním do 500,- měsíčně co největší objem dat a bonusem nějaké výhodnější volání.. SMS skoro nevyužívám, .. Nejlépe bez závazku.

Objevilo se na trhu něco nového, co by bylo pro mě výhodnější než Sazkamobil?:)

Neznam Sazka mobil, takze uplne nemohu na tvuj dotaz reagovat, ale co jsem slysel a sam oba pouzivam, tak nejvyhodnejsi maji byt mujKAKTUS (kreditni system) za predpokladu, ze davas kazdej mesic jejich dobijecku (akce na facebooku, kde musis dobit behem 2-3 hodin od zahajeni akce a dostanes dvojnasobek kreditu). A ten druhy vyhodny je emtecko (tarifni system), kde mas relativne na ceske pomery levna data a jeste levnejsi dokup dat.

Mrkni na to a kdyz se ti bude chtit, tak napis, zda je ten Sazka mobil vyhodnejsi nebo ne.

Emtéčko výhodněji nevypadá.. už jen 5GB dat mají za 449,- .. Tarif MAXI za 499,- má jen 500MB DAT a jiné přímo datové tarify na stránkách nevidím. Kombinací tarifů, abych měl nějaké "výhodnější" volání + data, tak se dostanu nad Sazku.

MujKaktus jsem používal před Sazkou.. Zezačátku, když měl soc.sítě zdarma, tak to bylo supr.. teď je tam 50% dat bonus na soc.sítě (což se mi nepovedlo nikdy vyčerpat). Ale normálních dat máš 2.5GB za 300,- .. Výhodou je převod jednotek do dalšího měsíce..
A jak píšeš.. když využíváš jejich akci na double-kredit.. stane se Kaktus výhodnějším než Sazka, ale zvládnout této akce využívat pravidelně není úplně pohodlné. I proto mi přijde Sazka výhodnější.

Co se jen dat týče, výhodně vypadá tarif u T-Mobile
10GB za 499,- / měsíčně..
Volání je ale za 3.50,- / min
SMS 1.50,- / kus
Drahý je u dokup (300MB za 129,- nebo 1200MB za 229,-).. 10GB bych asi nezvládl spotřebovat, takže dokup bych neřešil.. Problém u tohoto tarifu je cena volání :/ + úvazek na 2 roky (FUJ!)

No, googluju, googluju.. lepší tarif jak ta 407 u Sazky asi zatím není :/

Zeptej se mločíka97, ten má neomezený tarif a k tomu 300GB (ne, to není překlep) dat za nějaké 300,-
U nás bohužel takový operátor není.

Já mám paušál u Vodafonu za 525,- s dph, k tomu 1,5GB dat a neomezené volání a SMS do všech sítí.
Synovi jsem koupil k Vánocům kartu od Kaktusu za 100,- a přišli dvě s kreditem 100,- Cenově to výchází celkem dobře, ale zase nemáš neomezené volání do všech sítí.