Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr BT sluchátek

Ahoj, chci si k Vánocům koupit nějaká Bluetooth sluchátka, ale nějak nevím, která vybrat. Cenu si představuji kolem 2k, a aby baterka vydržela alespoň 8 hodin. V tomto sektoru je jich poměrně hodně, a já se nějak nemohu rozhodnout která. Poslouchám převážně rock a metal jestli to pomůže. Chci aby to byly špunty. Děkuji za jakékoliv tipy

Zadny nemas a placas. Na metal spunty je samozrejme kravina, to uz jsem psal, v tom se shodnem, ale u spuntu neni cena jen o zvuku, ale i o konstrukci. Napriklad ja byl presvedcen, ze neexistuji spunty, ktere by mi pri behu nevystrelovaly z ucha nekam pryc, az jsem nasel ty, ktere jsem odkazal. Maji neuveritelne kvalitni konstrukci a za to si jsem ochoten priplatit.

Tazatel: netusim, nemam. Pokud nikdo neodpovi, nikdo je nema, tak holt vyzkouset a podelit se pak o dojmy zase pro nekoho dalsiho.

Ale tazatel chce spunty. Sice uznavam, ze psat ze chce kvalitu jeste ke vsemu na metalovou hudbu je nesmysl, ale i ve spuntech je rozdil a vysvetluji ti (marne), ze i ja jsem skoncil na spuntech za 1650 Kc, protoze proste na sport nemuzu mit nahlavni sluchatka, v tech se fakt behat neda a nenasel jsem zadne levnejsi spunty, ktere by mi pri behu nepadaly z usi. Konstrukce je proste dulezita.

Jinak ty moje spunty vydrzi skoro 9 hodin, to neni vubec spatne, 20 hodin v kuse stejne nikdy poslouchat nic nebudu.

Jako náhlavní budou asi hrát líp, ale pokud chce tazatel špunty, tak chce špunty. Na sport jsou rozhodně lepší špunty. V náhlavních se bude potit hlava. Na běh, aby nepadaly z uší jsou dobré třeba lamax prime. Ty mají nasazovací rámečky za ucho. Ty se na běh hoděj, ale pravda, že ne každému to je pohodlný.

Může mi prosím někdo poradit mezi těmito sluchátky? chápu že to bude jen z pohledu parametrů, ale mě to bude stačit, dohady dále neberu v potaz...
nemám tak dokonalý sluch, a náhlavní uzavřená sluchátka odmítám a tak budou takovéto stačit. děkuji

Pioneer SE-C7BT - je tam navic integrovane NFC, cimz je pripojeni sluchatek k telefonu s NFC rychlejsi, ale osobne mi tahle funkce prijde jako blbost, usetris 3 vteriny, pri prvnim spusteni vic. Jsou vybaveny starsim rozhranim microUSB pro pripojeni k PC a do nabijecky, pokud mas vsechna sva dosavadni zarizeni take microUSB, muze byt spis vyhodou.

RHA MA390u Wireless - jsou navic vybaveny certifikaci IPX4 proti lehce strikajici vode, ktera neni pod tlakem nebo-li ochrana proti desti. Jsou vybaveny novym rozhranim USB-C pro pripojeni k PC a k nabijecce.

Jinak jsou vsechny parametry shodne. To nejdulezitejsi, jak budou sluchatka hrat ti ovsem nikdo bez vyzkouseni nerekne, v zadnych parametrech se to nepise.