Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr BT sluchátek

Ahoj, chci si k Vánocům koupit nějaká Bluetooth sluchátka, ale nějak nevím, která vybrat. Cenu si představuji kolem 2k, a aby baterka vydržela alespoň 8 hodin. V tomto sektoru je jich poměrně hodně, a já se nějak nemohu rozhodnout která. Poslouchám převážně rock a metal jestli to pomůže. Chci aby to byly špunty. Děkuji za jakékoliv tipy

Může mi prosím někdo poradit mezi těmito sluchátky? chápu že to bude jen z pohledu parametrů, ale mě to bude stačit, dohady dále neberu v potaz...
nemám tak dokonalý sluch, a náhlavní uzavřená sluchátka odmítám a tak budou takovéto stačit. děkuji