Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Audio zvukem (domaci kino - Sony BDV-E4100)

Zdravim , mam takovej divnej problem :D at si stahnu serial nebo film v kvalite 1080p tak to hodim na flashku a pokazdy kdyz to chci prehrat pres domaci kino nebo PS4 tak mi to napise "Audio format its not supported" a kdyz si stahnu uplne tu stejnou verzi ale v 720p tak mi to funguje a pritom audio stopa je stejna AC-3/E-AC-3 . Nekdo radu co s tim ?

Domaci kino - Sony BDV-E4100

Změna předmětu, původně: Problem s Audio zvukem (host)

Tady k tomu něco píšou - jaký audio výstup používáš?
https://www.sony.co.uk/electronics/support/home-theater-blu-ray-home-theater-systems/bdv-e4100/articles/00015075

Možná by neškodilo pro jistotu updatovat firmware, i když to pravděpodobně nebude mít vliv:
https://www.sony.cz/electronics/support/home-theater-blu-ray-home-theater-systems/bdv-e4100/downloads/00015197

P.S.: nadpis: Problem s Audio zvukem - on může být i nějaký ne-audio zvuk? ::)