Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska nemá zdířku na mikrofon ?

Ahoj... už jsem z toho fakt vytočenej.... desetkrát musím nechávat pc opravit kvůli tomu že něco odejde a když konečně už mám funkční pc tak zjistím že deska nemá zdůířku na mikrofon... je to možný ? Není tam prostě růžová zdířka.Nechápu... i můj 10 let starej pc ji měl tak proč ne tenhle ?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Omlouvám se ale jako tohle je moc... vás by to taky naštvalo kdyby jste si nechali poskládat pc a pak ho museli dát opravit snad 10x protože postupně všechno odcházelo.Kde zjsitit základní desku prosím ?

vybral špatnou klávesnici - pořád sem píše nesmysly.

nedokáže typ vyčíst ze samotné desky (proč ho tam výrobce tiskne největším písmem?), možná z krabice od desky, z přiložené brožury, z objednávky/ faktury, z některého diagnostického programu, z příkazového řádku:

wmic baseboard get product,manufacturer,version

podle mě mu chybí základy abecedy, jinak nevím co mu v tom brání.