Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vypálit cd aby jelo v rádiu

Dobrý den, potřebuji vypálit cd tak aby jelo v bežněm rádiu, ovšem to není jen tak lehké. Zkoušel jsem už ashampoo burner,zkoušel jsem VLC aby mi změnil hudbu na .waw soubor a pak jsem to znova vypálil a ani to nefunguje.
Ovšem od měho známého který mi cdčka kdysi vypaloval mi to normálně jede. Mám cd-rw tak jako ty jeho.Bohužel už na něj nemám kontakt takže se ho na to nemůžu zeptat.
Prosím o rady. A rád odpovím na dotazy.

...zkoušel jsem VLC aby mi změnil hudbu na *.waw ...

CD Player v aute prehrá jedine súbory s príponou *.cda. CD Player v aute subory s príponou *.wav neprehrá.
Takže ako prvý krok pri vypaľovaní hudobného CD musíte zvoliť vypáliť ako "Hudobné CD" ("Zvukový disk").