Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Display monitoru zcerna a nereaguje

Cau,
Dneska jsem upgradoval sestavu (psu, mb, cpu, gpu, ram), zformatovani disku s OS a novej install. Po nainstalovani se mi stalo, ze z niceho nic mi zcernala obrazovka a monitor (starej samsung) preskakuje z analog do digital, celej system (vsechny komponenty) se nastartuje naplno a nic nenabehne, cerna obrazovka, musim resetovat. Stava se mi to cca kazdych 15-20 minut. Pocitac je bez zateze, jen web browsing, load 1-2%. Pri benchmarku funguje. Memory OC na 3200mhz. Nainstalovany jsou nejnovejsi amd drivery (gpu vega64). Starej monitor nema hdmi vystup, mam dvi->hdmi redukci a tenkej hdmi kabel do karty. Poradite nekdo?

pod abstraktným pojmom "redukcia" sa v prípade PC kabeláže a konektorov rozumie teda z pohladu obchodného, a z pohladu verejnosti je často definovaná tak, že zahŕňa i definíciu pojmu prevodník (viď e-shopy kde v založke redukcie majú aj prevodníky). Každý vie čo tazareľ myslel. A je to stejné ako "nejde Internet" vs "nejde pripojenie k Internetu". Na presnom termine tu nezalezi.

to bohužel asi nevyjde, další nemám, můžu někoho zkusit ukecat z blízkosti ale to bude na dlouho. zatím to vypadá, že když vyměním kartu, tak to běží. 1050ti bez driverů a teda šílený rozlišení monitoru momentálně, ale necrashuje. Vypadá to teda na problém vega64->kabel->monitor.