Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odblokování SIM na dálku

Potřebuji poradit jde nějak odblokovat simka od operátora T-mobile na dálku? mojí známé se zablokovala SIM karta neví PIN kód já jsem volal do infocentra t-mobile a tam mi zdělili její puk kód a protože je technický antitalent a já k ní nemám šanci se dostat tak potřebuji poradit jestli to nějak jde ?díky

nadiktujte jej ten puk kód trebárs telefonátom na iné číslo, alebo mailom alebo nejak,... a ať ho tam zadá... však už snaď nemôže byť žiadny ani antitalent do techniky taký debil že když mu na displeji vypíše "zadajte puk" a ty jej povieš "tvoj puk, ktorý máš zadať do mobilu je...." že by to nezvládla... ak nezvládne, tak jej mobil do ruky nepatrí.

Já jsem s ní ve spojení na skype a ona má Nokii na dual SIM za asi 800 Kč ve druhé pozici má SIN od O2 ta ji funguje (mimochodem to má teď novou) a první pozici má SIM od T-mobile kterou už má dlouho a ona ji nutně potřebuje odblokovat protože pod tímto číslem je vedena například nejen u doktora a pod. díky