Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mechanika nevyjíždí - oprava?

Zdravím mám tu asi tři mechaniky co jsou ok ohledně funkcí krom toho že šuplík prostě nevyjede,respektivě po vysunutí jehlou vyjede a zajede jako by se to rozhejbalo pak na nějakej čas funguje zase.Je to chybou něčeho mechanickýho co se dá vyčistit nebo promáznout a nebo je to v nějaký kurvítko elektronický že to je stejná závada napříč značkama?

S křížkem po funuse hlásím, že divně se vysunující mechanika může být i vlivem trošku šejdrem stažené (smontované, uzavřené) skříně. Povolit bočnice, klepnout (zacloumat skříní) do správného místa - zavřít a sledovat (jak se to pak (ne)vysunuje) - postup případně opakovat. Z vlastní zkušenosti... :-)