Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakriveny 27" monitor zkusenosti

Dobrý den, máte nekdo zkusenost se zakřiveným monitorem? Nevyhledavam primo zakriveny monitor ale vsechny 27" 1440p 144hz freesync ne TN monitory kolem 12-13 tis jsou zakrivne. radius 1800. U FPS/RPG her verim ze budou ok ale co treba u takove FIFY nebo strategií, nevadi zakřivení? Monitor by byl pouzivan pouze na hry. Na web/grafiku mam jiny. Dekuji

Jestli nehrajes FPS multiplayer hry, tak slev z pozadavku na 144Hz, neni potreba:

https://www.czc.cz/iiyama-prolite-xub2792qsu-b1-led-monitor-27/204141/produkt

---

Mas grafiku od AMD doufam? (Jenom se pro jistotu ptam.)

---

Kdyz jsem vybiral pred pul rokem novy monitor, tak jsem se na zakrivene byl mrknout v Alze a prislo mi to hodne divne, takze jsem si rekl, ze to nechci. Jsou lidi, kteri naopak rikaji, jak je to prijemne a hraje se jim na tom vyborne. Urcite to ale dojdi nejprve nekam omrknout.