Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB chranene pred plagiatorstvom

Zdravím vás

Dostal som od Kamoša USB ktoré si kupil na jednom semináry, požičal mi ho aby som si stiahol data a vratil.
Pri kopirovani mi píše že usb je chranene proti plagiatorstvu a teda kopirovaniu..
Dá sa to nejak obísť?

viem že aj u CD a DVD je to, ale tam to ide obísť hravo. no s USB nemam skúsenost..diki

Diki Marek

Co chceš na chráněné USB flešce programovat?
Změna kategorie, původně: Programování (host)

To by ma silne zaujimalo (a rad sa necham poucit) ako sa da chranit usb pred citanim/kopirovanim na sw urovni. Pretoze jedine, co ma napada je sw na usb, ktory je pripojeny na autorun a spusti sa po dvojkliku a tak zabrani pripadnemu kopirovaniu.
Autroun sa da vsak lahko obist a potom uz podla mna nie je moznost ako sw zabranit kopirovaniu na urovni usb kluca.