Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze instalovat Win 7 z plochy?

Ahoj. Potřebuji nainstalovat znovu os W7-64B klíč mám. Nemám ale kopii na dvd a když nějakou stáhnu, tak mi to hodí při instalaci vždy nějakou chybu 0x80070241, což jsem googlem zjistil, že jde o chybné soubory. Máte nějakou ověřenou iso kopii, kterou dám na boot flash a nainstaluji? Děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Inštalovať Windows z bežiaceho Windowsu je ako píliť strom, na ktorom sedíte... proste zlezte zo stromu a odpílte ten strom tak... tzv. vytvorte si bootovacie medium a nabootujte ho. Nehovorím že nieje možné inštalovať Windows už z bežiaceho Windowsu, ale rozhodne to neodporúčam.

Tím pádem je vše vyřešené. Nechám zatím EN asi by mi to nějak nemělo vadit a když jo, potrápím se znovu s hledáním CZ os :-D
Mockrát děkuji VŠEM za ochotu a pomoc. Díky, díky, díky.
Admin může odfajfkovat. Hezký zbytek večera.