Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze instalovat Win 7 z plochy?

Ahoj. Potřebuji nainstalovat znovu os W7-64B klíč mám. Nemám ale kopii na dvd a když nějakou stáhnu, tak mi to hodí při instalaci vždy nějakou chybu 0x80070241, což jsem googlem zjistil, že jde o chybné soubory. Máte nějakou ověřenou iso kopii, kterou dám na boot flash a nainstaluji? Děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Čerpám kód ze štítku, který mám nalepený na PC a píše to, že kód, který jsem zadal je pro software předinstalovaný výrobcem. Pokud Vás zajímají možnosti obnovení, kontaktujte výrobce.
Ten se samo na mě vykadí. Teď nevím co :D

Mohu Vás ještě požádat o pomoc? Udělal jsem vše, jak jste psal a mám tedy 64b instalovaný z usb a licenční klíč seděl co mám na štítku. Jen nerozumím, proč mám z 8gb ram ve vlastnostech jen 2gb? Předpokládám že nějaký ovladač, ale nevím kde co hledat.
Desku mám. P8H67ml od Asusu.

Deska je asi v poho dle výpisu biosu, ale asi budou dělat problém ramky? Mají značku ELIXIR. Každopádně když jsem nainstaloval ovladače desky, tak mi jeden schází a nevím, zda je to deska nebo co, ale je to: SM BUS CONTROLLER.
Vše jsem se snažil doinstalovat a až na ten sm bus, jak jsem psal, ale zkoušel jsem nainstalovat Steam a stáhnout pod mojim účtem hru co jsem zakoupil a když jí spustím, tak mi os píše, že program přestal pracovat. Mám legální OS, dal jsem key, povolil jsem aktualizace, ale os mam v EN jazyku a hry nejdou i když ofiko cestou zakoupené a Windows key zadán a potvrzen, tak nejdou spustit. Jsem amatér, tak prosoím pište jako blbcovi :-)

Problém s pamětí jsi vyřešil? 64 bit Widle jsou na 2GB silně uškrcené u krku, je možné, že pak spousta programů nebude chodit. Zjisti v BIOSu, jestli to vidí celou paměť, jinak je zkus popřehazovat, případně nějaké odešly. 64bit Widle chtějí aspoň 4Gb paměti.

Každopádně když jsem nainstaloval ovladače desky, tak mi jeden schází

jaké ovladače, odkud?
smbus controller: nainstaluje se automaticky, když se nevykašleš na instalaci základního driveru chipsetu.
(některý bios dovolí tuto zbytečnost vypnout)

Chipset
Version 9.2.0.1021 2011/03/04 6.09 MBytes
Intel Chipset Inf Update Program V9.2.0.1021 for Windows 32/64bit XP & 32/64bit Vista & 32/64bit 7--(WHQL).

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1155/P8H61-M/Intel_Chipset_V9201021_Windows.zip

asi budou dělat problém ramky? Mají značku ELIXIR.

to není bůhví jak přesné typové označení, takže o nich nejde říct nic. poštvi na ten pc memtest z boot cd.
podle manuálu k desce podporuje paměti 1-4gb 1033-1333MHz.

steam nemá s instalací systému ani ovladačů nic společného.

Zdravím. Zkusím ještě večer tento, teď jsem v práci. Když to tedy bude ten správný, měl by ten BUS zmizet? Ramky projedu biosem tedy a uvidíme zda je uvidí celé, nebo jestli zlobí ramka a kdyžtak dodám přesné označení. Je to jinak ddr3 a když jsem tam asi před 2.rokama zkusil dát 2x8 gb, tak mi to normálně vzalo :-D Pc ukázal ve vlastnostech 16gb, tak nevím. Po půl roce teda začal zlobit s naběhnutím, tak jsem jednu vyndal a byl klid s 8gb. Večer/zítra upřesním. S tím STEAMEM jsem to myslel tak, že nechápu, proč mi to vyhazovalo, když je vše ofiko legální cestou a narážel jsem právě na ty ovladače, jestli to něco, třeba ten bus může takto reagovat, nebo to bude těma ramkama, že mám 64b a 2gb ram teď ( ve slotu 8 ) , večer juknu. Díky moc všem.

Inštalovať Windows z bežiaceho Windowsu je ako píliť strom, na ktorom sedíte... proste zlezte zo stromu a odpílte ten strom tak... tzv. vytvorte si bootovacie medium a nabootujte ho. Nehovorím že nieje možné inštalovať Windows už z bežiaceho Windowsu, ale rozhodne to neodporúčam.

Tím pádem je vše vyřešené. Nechám zatím EN asi by mi to nějak nemělo vadit a když jo, potrápím se znovu s hledáním CZ os :-D
Mockrát děkuji VŠEM za ochotu a pomoc. Díky, díky, díky.
Admin může odfajfkovat. Hezký zbytek večera.