Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem minecraft pro win 10

Ahoj, mám win 10 a chtěl bych si zahrát normální verzi minecraftu, resp. launcheru. Když jsem ho kupoval přes oficiální stránku, tak mi to odkázalo na microsoft store and tam jsem tot edy koupil, ale bohužel se mi stáhla taková ta
pocket verze

pocket

Ale chtěl bych tu verzi, která vypadá jako klasická warez. na netu sjem to nikde nenašel, nebo jsem retard.

warez

Vím, že spoustu youtuberů co to hraje, tak mají win 10 a mají tu normální verzi a ne žádnou pocket z microsoft storu...

- Na Windows 10 mam pro PC Minecraft zakoupeny, neni to zadna POCKET VERZE. Minicraft koupeny pres Microsoft store = "Minicraft Edition Windows 10/Mojang", Minecraft zakoupeny na platforme XBOX@ONE = "Minicraft Edition XBOX ONE", Minicraft na telefonu = "Minicraft Pocket Editition".
- Spis mas popletené verze které kupujes (krades?). Zakup ho na (Mojang) https://my.minecraft.net/en-us/store/minecraft/#register
* Na PC mam dve verze, nejvic pouzivam "Edition Windows 10" (podepsany vyvojarem Mojang/Microsoft studio) kvuli virtualni realite (nic spolecného s Minicraft Beta ktera byla pres MStore nabizena drive). V nynejsi verzi muzes pouzivat zobrazeni polohy jak na original verzi etc), ale jestli nepotrebujes instalovat nejaké vanila package, nebo se hrabat v nastaveni, upravovani etc tak je to to samy a zahrajes si stejne.

TiP ~ Pro uzivatelé jiz Minicraft jednou zakoupili pres Mojang, tak ho nemusi znovu kupovat a muzou ho (v pripade ze by chteli i verzi Windows 10) zdarma aktivovat na "Windows10" nebo "MAC".

A ten odkaz který jste mi poslal mě právě tenkrát odkázal na ten store.

- Proc svou neschopnost svadis na mne ? ]:) Me se normalne stahne Minicraft Instalator viz prilozené foto :
* Na strance v odkazu se jen prihlasim a zadam stahnout, nic vic, "neni potreba v tom hledat nakou vedu".
Obrazek : https://pc.poradna.net/files/84333-mcraft-png

- Klikni zde https://my.minecraft.net/en-us/store/minecraft/#register , zaregistruj se a stahni "instalator".
- Samotny (jen) "Instalator" muzes stahnout zde → https://launcher.mojang.com/download/MinecraftInstaller.msi (po kliknuti na odkaz se ti stahne)

A právě ta postižená verze.

- Proc postizena verze ? Tak proc si ji kupujes ? :-) Me jede i na slabsim podkladu podstane lépe jak original JAVA ( S Java Edition + vykoné PC jde vytahnout lepsi grafika jak z WIN verze, ale také potrebuje vykonejsi podklad ).
* Rypat se v té hre nepotrebuju a vanilla paky a mody taky nepouzivam. Jak je to s ulozenou hrou u JAVA verze nevim, ale u 10 muzu save-game pokracovat na jiném PC. Ale uzivatelum kteri preferuji original Minicraft rozumim, sam jsem ho dlouho dobu pouzival..

Vubec tu nemlůuvím o své neschopnosti a už vůbec nic na Vás nesvádím. Říkám, že jsem to chtěl tenkrát (někdy před rokem) koupit na tehle stránce, kde jsem se registrovaval, dal někde buy in a ono mě to hodilo na Store. A opravdu nejsem takový znalec minecraftu, kde bych si přečetl nejakou větu a zjistil bych, že je to taková a maková verze. A ještě verze o které jsem nikdy nevěděl..
Mě tohle vůbec nevadí, jde mi o to, že se na této verzi nemůžu dostat na některé servery a hrát tam :)
Každopádně děkuji moc za odpověď a podrobný návod. :)